Благодійна Організація Міжнародний Благодійний Фонд"Світу Світ"

Благодійна Організація Міжнародний Благодійний Фонд"Світу Світ"

Проекти

Illustration

Разом до перемоги!

Illustration

Даруємо майбутнє 

Illustration

Благодійний творчий проект«Повернемо дитинство в «УКРАЇНУ»

Illustration


Illustration
Illustration
Illustration

Мета проекту:
Творча Програма волонтерської групи, яка розроблена для підтримки евакуйованих та постраждалих від війни дітей України.
Фестиваль "Повернемо дитинство в Україну" включає в себе три різнопланові програми з виставами-мюзиклами, шоу - програмою з зірками Української естради, з встановленням Національного Рекорду України" Найбільша кількість дітей евакуйованих з України , задіяна в одній концертній композиції по країнам Європи, яка має назву " Повернемо дитинство в Україну", націлена на об'єднання та голосом дитинства заявити про припинення війни в Україні, подяки країнам ЕС за підтримку та участь у проекті заради Перемоги.
У програмі також є дитяча анімаційна терапевтична програма з голубами миру, майстер-класами української тематики, планетарієм для дітей та дискотекою з паперовим шоу.

Ціль проекту: 
Об'єднати евакуйованих та постраждалих від війни дітей, провести з ними творчу, терапевтично-реабілітаційну програму. Встановити Національний Рекорд України «Повернемо дитинство в Україну». Нагадати дітям про те, що їх чекають вдома , в мирній України.
Творча Програма волонтерської групи, яка розроблена для підтримки евакуйованих та постраждалих від війни дітей України.Фестиваль "Повернемо дитинство в Україну" включає в себе три різнопланові програми з виставами-мюзиклами, шоу - програмою з зірками Української естради, з встановленням Національного Рекорду України" Найбільша кількість дітей евакуйованих з України , задіяна в одній концертній композиції по країнам Європи, яка має назву " Повернемо дитинство в Україну", націлена на об'єднання та голосом дитинства заявити про припинення війни в Україні, подяки країнам ЕС за підтримку та участь у проекті заради Перемоги.У програмі також є дитяча анімаційна терапевтична програма з голубами миру, майстер-класами української тематики, планетарієм для дітей та дискотекою з паперовим шоу.
Ціль проекту: Об'єднати евакуйованих та постраждалих від війни дітей, провести з ними творчу, терапевтично-реабілітаційну програму. Встановити Національний Рекорд України «Повернемо дитинство в Україну». Нагадати дітям про те, що їх чекають вдома , в мирній України.
Цільова аудиторія: 1 – 80.
ПЛАН КОНЦЕРТНОЇ ПРОГРАМИ
1.«За двома зайцями 2.0». Лікувальна програма для дітей «Голуби миру».
Вистава – мюзикл за мотивами однойменної комедії М. П. Старицького «За двома зайцями». Вистава яка якомога більше показує український колорит та ідентичність. Інтерпретована вистава на сучасний лад, з новими музикальними треками, оновленими головними героями сучасної України і не тільки. Вистава об’єднана з програмою «Голуби миру» які намагаються допомогти відчути радість діткам ВПО, інвалідам, сиротам, з багатодітних/неповноцінних сімей. Інтерактивна програма «Голуби миру» - це пряма робота аніматора з дитиною, з дитиною та тими самими «голубами світу», з сучасною музикою та срібляним шоу.         Благодійний фонд «Дитинство Ukraine»:• Святкова програма• Різнокольорові птахи миру• Магічне перевтілення усіх бажаючих• Анімаційна програма • Срібне шоу і танцювальна дискотекаПсихологічна підтримка від психолога, ведучої програм Міжнародної жіночої академії – Ірини Дмитрієвой. Програма розроблена для підтримання психологічно-емоційного стану мам та жінок евакуйованих з України.
2.Інтерактивна вистава «Україна чудес» з Чарівником зіркового неба та Місіс Мрією.
Інтерактивна вистава «Україна Чудес» - це анімаційна програма, де на пряму задіяні діти. Діти з казковими героями Тролем, Ангелами та Единоріжкою намагаються врятувати щасливе дитинство та мрії від Імператора щурів Круасануса. Діточками потрібно буде врятувати свята виконавши багато завдань: пройти майстер – клас з розробки мотанки/або створення браслетів на згадку в українському стилі, шоу в планетарії та відвідати дискотеку з казковим Тролем та паперовим шоу. Як усі завдання будуть виконані дітки зможуть дізнатися чи змогли вони врятувати мрії та їх щасливе майбутнє, та побачити наших казкових героїв Чарівника казкового неба та Місіс Мрію.
Психологічна підтримка від психолога, ведучої програм Міжнародної жіночої академії – Ірини Дмитрієвой. Програма розроблена для підтримання психологічно-емоційного стану мам та жінок евакуйованих з України.
3.Концертна програма «Доброго вечора ми з України»
Це концертна програма розрахована для діток та батьків. Де будуть вокальні, хореографічні, циркові номери, також задіяні зірки української естради та представники країни в якій проходить програма. З популярною музикою, авторськими піснями та сучасною хореографією. У концертній програмі головним атрибутом є – українська символіка та предметність, яка на пряму задіяна у декораціях та костюмах учасників концерту. Через програму покажемо світу що, український народ сильний своєю ідентичністю та її відстоюванням в такі тяжкі часи для нас.*Задіяний Музей Української культури та історії, з виставковим матеріалом.Психологічна підтримка від психолога, ведучої програм Міжнародної жіночої академії – Ірини Дмитрієвой. Програма розроблена для підтримання психологічно-емоційного стану мам та жінок евакуйованих з України.
ПРОГРАММА КОНЦЕРТУ ПРОЛОГ СВЯТАТеатральна композиція «Врятуємо дитинство України» в якій приймають участь усі евакуйовані діти з України в тих країнах, де ми будемо встановлювати Національний Рекорд України «Найбільша кількість дітей – українців об’єднаних в одну виставу закордоном». У всіх зазначених країнах заради Миру в Україні. – МРІЯ + GARNA «Повернемо дитинство в Україну»1. «Неон» - Шоу неонових барабанщиків2. Дуэт "ARCHI&TIM"3. Цирковий номер4. «У мене немає дому» - хореографія5. Альона Ніколайчук – Ярова (2 пісні)6. «Крила мрії» (з неоновими крилами) + ходуліст7. Дуэт "ARCHI&TIM"8. «Жальменіна» - хореографія9. Цирковий номер10. Дуэт "ARCHI&TIM"11. Альона Ніколайчук – Ярова (2 пісні)12. «Україна скрізь роки» - український танець13. Дуэт "ARCHI&TIM"14. «Конотопські відьми» - хореографія15. GARNA – 5 пісень.16. GARNA –ФІНАЛ «Все буде Україна»
СПІВОРГАНІЗАТОРИ ПРОЕКТУ
Альона Ніколайчук – Ярова: співачка, волонтер, автор, композитор, режисер, лауреат та переможець міжнародних конкурсів, член гуманітарного батальйону «Help Army», увійшла до Топ 100 людей проекту «Твої імена Україно» які змінюють історію країни.Доктор філософії , волонтер, почесний президент народного шоу-театра оригінального жанру Діти майбутнього " при ГУНП в Х/о., співорганізатор міжнародного проекту " Повернемо дитинство в Україну". Керівник поліції в Харківській та Чернівецькій областях . Керівник департаменту НАЦ ПОЛУ. Депутат Харківської обласної ради 6/7 скликань. Ветеран ОВС- Анатолій Дмитрієв.Депутат Харківської обласної ради Дмитро ГорлоГолова Харківського Дипломатичного клубу , Почесний консул Республіки Казахстан у м. Харків - Емін Наджафлі.Українська співачка, авторка пісень, володарка унікальних голосу і манери виконання, GARNA (Альона Левашева). Відома своєю участю у Національному Відборі на Євробачення-2020, шоу Голос Країни (11 сезон), а також як солістка кросовер-оркестру Prime Orchestra. Музикальний Батальйон #HelpArmy - Проект волонтерської групи #HelpArmy. Керівник Проекту - Олександр Гончаров та Анжела Денисенко.Анжела Денисенко: режисер соціальних та волонтерських проектів, заслужений вчитель України, кандидат наук, викладач Харківського педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди, куратор Народного шоу театру " Діти майбутнього" при ГУНП в Х/о. А також: Народний шоу – театр оригінального жанру «Діти Майбутнього» при ГУНП в Харківський області – переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів в Чехії, Фінляндії, Грузії, Болгарії, Естонії.«Дитинство Ukraine» - благодійний фонд, що намагаються допомогти відчути радість діткам ВПО, інвалідам, сиротам, з багатодітних/неповноцінних сімей. Під час війни зробили 130 програм для діток ВПО та прийняли участь в Gen.Camp за підтримки першої леді Олени Зеленської.Сімейний центр розвитку Family.Hub «Щастя тут» - створений для забезпечення задовілля родин.Шоу-театр «Xcluzity» - циркова студія, переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів.Українська співачка, авторка пісень, володарка унікальних голосу і манери виконання, GARNA (Альона Левашева). Відома своєю участю у Національному Відборі на Євробачення-2020, шоу Голос Країни (11 сезон), а також як солістка кросовер-оркестру Prime Orchestra. Сольний проект GARNA з’явився у 2019 році. Таку назву було обрано не випадково. За словами Альони, GARNA - це відображення всього того прекрасного, що співачка спостерігає у цьому світі. За роки концертної діяльності GARNA, було зіграно більше 1000 концертів по всій Європі та містами України. Пісні GARNA постійно ратуються у плей-листах Apple Music, Spotify та в хіт-парадах радіостанцій України.
Режисер постановник програми – Ніколайчук-Ярова А.І.Хореограф, викладач оркестру барабанщиків, помічник режисера – Харченко К.С.Учасник оргкомітету: Євгеній Варопаєв

Illustration
Illustration

Долучайтесь до нашої акції "Разом до Перемоги" Мета - стати донором крові для наших військових та дітей, які постраждали від обстрілівНезволікай, телефонуй +380 63 361 0965Чекаємо кожного!
Невеликі правила для тих, хто хоче стати донором.
ДОНОРОМ МОЖЕ СТАТИ КОЖЕН, ХТО:🔹Важить від 50 кг🔸Вік від 18 до 60 років🔹Не вживав алкоголь за 48 годин до процедури.🔸Наркотики, звісно, заборонено теж.🔹Не вживайте ліки, що містять аспірин та анальгетики за 72 години.🔸З моменту важких операцій із переливанням крові повинен пройти рік. 🔹Не має хвороб: онкологія, гепатит В, С (хворів чи носій), туберкульоз, сифіліс, СНІД, операції із видалення органів, травми черепа. Серйозні серцеві порушення, діабет, вроджений порок серця. 🔸Має стабільний тиск.🔹З моменту прийму антибіотиків потрібно, щоб пройшли 2 тижні.🔸Відсутність свіжих татуювань чи пірсингу.🔹не можна бути донором вагітним жінкам, жінкам під час лактації, а також жінкам, у яких критичні дні та не раніше, ніж через 5 днів після їх закінчення. Після пологів повинен пройти рік. Після закінчення лактації – 3 місяця 🔸після видалення зуба потрібно, щоб пройшло 10 діб.Вранці перед здачею крові обов'язково Поснідайте:▪️Легкий сніданок (можна: сушки, сухе печиво, бутерброд з варенням, крупи, макарони на воді, мюслі, чай) ▪️За добу не їсти жирного, копченого, дуже солоного, молочних продуктів, яйця, банани, продуктів із великим вмістом консервантів та барвників.
Не забудьте взяти:Паспорт громадянина України, можна Дію. Карту обліку донора України, якщо є. І головне - гарний настрій
 Слава Україні! 🇺🇦 Слава ЗСУ!!!🇺🇦

Illustration
Illustration
Illustration

Дитячі будинки різних форм виховання не можуть повністю задовольнити навіть матеріальні потреби дітей, не кажучи вже про потребу в людській турботі та теплі.Ми твердо переконані, що багато хто з нас готовий допомогти дітям-сиротам і дітям, які залишилися без опіки батьків, але не знають як це зробити. У когось є вільні кошти і бажання надати практичну допомогу дітям, але немає часу. А хтось має час на дітей, але не знає, з чого і як почати.На нашому сайті усі бажаючі можуть дізнатися, якої допомоги потребують діти різного віку, діти-сироти та діти, які залишилися без батьківського піклування: можна зібрати та передати одяг, з якого ваші діти вже виросли, або придбати одяг, ліки та засоби гігієни, які завжди необхідні, та передати нужденним. Або зробіть подарунок особливій дитині, дізнавшись про ії дитячу мрію. Ми розуміємо, що в цей скрутний час багато хто залишився без роботи або лишився значної частини свого заробітку, але ж ви завжди можете стати волонтером і подарувати частинку себе на спільну мету допомоги дітям.

Допомога дітям у соціальній адаптації 


Тривалий час у нашій країні вважалося, що дитина, яка перебуває у спеціальному навчальному закладі, вже перебуває в найкращих умовах – тому дітей поступово привчають до соціального світогляду. Останнім часом говорять, що жоден навчальний заклад не замінить родини. Крім того, діти, які з різних причин не можуть проживати з батьками, часто є вразливою соціальною групою, яка становить небезпеку для суспільства.Сьогодні основним завданням адаптації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є пошук прийомних або патронатних сімей, а також створення дитячих будинків сімейного типу, де максимально наближені умови для виховання дітей в родинному колі.Без сумніву, наші діти більше за інших потребують люблячих батьків. Існують різні форми влаштування дитини в сім'ю. Однак, відповідно до законодавства України, не допускається передача відомостей про перебування дітей, яких бажають усиновити в таких установах окремим громадянам або юридичним особам, за винятком органів опіки, піклування та органів державної влади. Тому, якщо ви вирішили усиновити дитину, зверніться до Служби у справах дітей та сім’ї.

Made with