Благодійна Організація Міжнародний Благодійний Фонд"Світу Світ"

Благодійна Організація Міжнародний Благодійний Фонд"Світу Світ"

Про нас!

Illustration
Illustration


З 24 лютого життя українських дітей змінилося. Сьогодні всі діти в Україні, як ніколи, потребують допомоги. В окупованих частинах країни діти страж-дають від нестачі питної води, їжі та ліків. Вони не можуть повноцінно відвідувати школу, отримувати повноцінне медичне обслуговування і замерзають в будинках без опалення. Частина молодих українців були незаконно вислані до росії або тимчасово окуповані території України. По всій країні тривають бомбардування будинків, лікарень та навчальних закладів без вихідних та канікул, дітям щодня потрібна допомога.
Саме тому наша мета зберегти та захистити молодих українців, які будуть майбутнім країни. На сьогодні фонд працює в п'яти основних напрямках:
Допомагаємо сім’ям з дітьми продуктами харчування, засобами гігієни, дитячим харчуванням та підгузками.
Збираємо вантажі та відправляють гуманітарну допомогу людям у гарячих точках та тимчасово окупованих територіях.
Повертаємо дітям дитинство. Даруємо подарунки, влаштовуємо свята, здійснюють мрії та надають емоційну підтримку.
У рамках медичного проекту ми підтримуємо лікарні, купуючи та даруючи ліки, спеціальне харчування для важкохворих дітей та дітей, що постраждали внаслідок війни, медичні та хірургічні інструменти.
Підтримуємо дитячі будинки різних форм виховання жертвуючи продукти харчування, засоби гігієни, ліки, предмети побуту, меблі тощо.

Made with